В Чернігові відбулась V обласна літня Спартакіада

15 травня у Чернігові відбулися спортивні змагання між 22 командами депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

Найкращі результати в змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок, волейболу та міні-футболу показала збірна Борзнянського району. Команда Ніжинського району на чолі з головою районної ради Олегом Бузуном виборола у загальному заліку 9 місце.

Конкуренцію переможцю Спартакіади склали команди Срібнянського району та Чернігівської міської ради, які за кількістю набраних очок завоювали відповідно друге та третє місця. Збірна команда депутатів обласної ради, очолювана головою постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Іваном Чаусом, виборола 14 місце.

Під час урочистої церемонії закриття, учасників та переможців змагань привітав голова обласної ради Микола Звєрєв і вручив їм грамоти, медалі та кубки.