Програма заходів Покровського ярмарку

8-11 жовтня

вул. М.Гоголя

з 09.00   «Містечко  майстрів». Проведення майстер-класів.

9 жовтня

з 15.00    Відбірковий тур студентського фестивалю-конкурсу

музичної творчості «Сесія-2015»

 

20.00-22.00 Покровський Ді-Джей фестиваль.

 

Спортивні заходи:

Гімназія № 16

12.00-16.00 Кубок міста з боксу серед юнаків.

 

Стадіон «Спартак»

10.00-11.00 Фінал на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дітей.

10.00-14.00 Кубок міста з боксу серед юнаків.

11.00-12.00  Фінал кубку міста серед учнів 9-11 класів.  

11.00-13.00 «Веселі старти».

12.00-13-00 Фінал Всеукраїнського дитячого турніру з футболу.

 

Гімназія № 16

10.00-16.00 Кубок міста з дзюдо серед юнаків.

 

10 жовтня

Площа Івана Франка

10.00  Урочисте відкриття Ніжинського «Покровського ярмарку-2015».

11.00 Концертна програма молодіжного хору «Світич» Ніжинського

державного університету ім. М.Гоголя

 

11.30 Концертна програма народного молодіжного пошуково-дослідницького гурту «Ніжинська козачка» міського Будинку культури.

 

12.00 Концертна програма фольклорного гурту «Калинове намисто»

(с. Кладьківка)

 

12.15 Концертна програма фольклорного гурту «Цвіт калини» (клуб ж/д)

 

12.30 Виступ дитячого народного ансамбль танцю «Веснянка» (м. Чернігів)

 

13.00 Концертна програма естрадно-гімнастичного колективу «Ефект»

 

13.30 Концертна програма народного аматорського фольклорного колективу «Оберіг» (с. Смолянка, Куликівський р-н)

 

14.00 Силове шоу по богатирському багатоборству Олександра Пеканова.

 

16.00 Концертна програма аматорського дівочого колективу «Любисток» (с. Вертіївка)

 

16.30 Концертна програма народного фольклорного ансамблю «Червона калина».

 

17.00 ІІ фінальна частина студентського фестивалю-конкурсу музичної творчості «Сесія-2015».

 

18.30 Виступ рок-гурту «Мрія життя» (м.Ніжин).

 

20.00-23.00 Святковий концерт за участю солістів та колективів міста Ніжина.

 

 

Майданчик біля управління праці та соціального захисту населення

11.00 Театральна вистава ЗОШ № 13

 

11.20 Концертна програма народного аматорського фольклорного колективу «Оберіг» (с. Смолянка, Куликівський р-н)

 

11.50 Концертна програма естрадно-гімнастичного колективу «Ефект» (м. Ніжин)

 

12.20 Концертна програма молодіжного ансамблю «Либідь» (м. Прилуки)

 

12.50 Концертна програма народного аматорського фольклорного ансамблю «Вербиченька» (с. Рудьківка, Бобровицький р-н)

 

13.20 Концертна програма фольклорних гуртів «Калинове намисто»

(с. Кладьківка) та «Цвіт калини».

 

14.00 Концертна програма народного аматорського ансамблю народної пісні «Веселинка» та молодіжного вокального ансамблю «Вербина» (с.м.т. Куликівка)

 

 

Майдан біля Кафедрального собору Всіх Святих

11.00 Відкриття фестивалю «Національної кухні».

 

11.15 Концертна програма аматорського дівочого колективу «Любисток» (с. Вертіївка)

 

11.45 Концертна програма народного аматорського фольклорного ансамблю «Вербиченька» (с. Рудьківка, Бобровицький р-н)

 

12.15 Концертна програма молодіжного вокального ансамблю «Вербина» (с.м.т. Куликівка)

 

12.30 Концертна програма солістів та колективів міського Будинку культури

 

13.00 Концертна програма фольклорного гурту «Вербиченька» (м. Прилуки)

 

13.30 Концертна програма молодіжного ансамблю «Либідь» (м. Прилуки)

 

14.20  Концертна програма фольклорних гуртів «Калинове намисто»

(с. Кладьківка) «Цвіт калини» (клуб ж/д).

 

Майданчик “Старе місто”

11.00 Концертна програма народного аматорського ансамблю народної пісні «Веселинка» (с.м.т. Куликівка)

 

11.30 Концертна програма народного фольклорного ансамблю «Червона калина» (м.Ніжин).

 

12.00 Концертна програма народного фольклорного гурту «Ніжинські музики»

 

12.30 Концертна програма народного аматорського фольклорного колективу «Оберіг» (с. Смолянка, Куликівський р-н)

 

13.00 Концертна програма аматорського дівочого колективу «Любисток»

(с. Вертіївка)

 

13.30 Творча програма солістів та колективів міського Будинку культури.

 

 

Майданчик біля міського Будинку культури

11.00 Концертна програма духового оркестру «Ніжинські сурми» Ніжинської дитячої музичної школи.

 

12.00 Творча програма Будинку дітей та юнацтва.

 

 

Майданчик біля бібліотеки НДУ ім. М.Гоголя

12.20 Концертна програма народного хору «Народна криниця» училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької.

 

Сквер ім. М.Гоголя

11.00-12.00         Виступ духового оркестру Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької.

 

 

Подвір’я історичного відділу краєзнавчого музею ім. Спаського І.Г.

11.00-14.00 Історична реконструкція майстерні гончара та експозиція знахідок

Ніжинської археологічної експедиції 2014-2015 рр.

 

Пл. І.Франка, автопарковка біля будівлі міськвиконкому

з 8.00 Виставка продукції підприємств та місцевих виробників.

 

Вулиця М.Гоголя

з 8.00 «Містечко  майстрів». Проведення майстер-класів.

 

Вулиця Я. Батюка

з 8.00   Виставка-продаж товарів промислових підприємств.

Вулиця Московська

з 8.00   Виставка-продаж товарів промислових підприємств.

Вулиці Лащенка, Богуна, Овдіївська

з 8.00
Розважальні атракціони.

 

http://www.nizhynrada.org/


Поділитись:
Comments:

Напишіть відгук

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> 

Current ye@r *