Сьогодні о 14:17
Гімназії та школи провели випускні вечори з врученням свідоцтв про здобуття освіти. Цього року в Ніжинській громаді 244 випускники 11 класів, серед яких свідоцтва з відзнакою отримали 48 дітей. А от 9 класи закінчили 756 дітей, з них свідоцтва з відзнакою отримали 88. Загалом у випускників-2026 Ніжинської громади — 136 свідоцтв з відзнакою. І ця цифра — це заслуга учнів і педагогів навчальних закладів.
З числа вже вчорашніх дев’ятикласників майже 260 дітей планують продовжити навчання у двох ніжинських ліцеях: Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя та Ніжинському ліцеї №7 імені Кушакевичів (з 1 вересня 2026 року ним стане вже колишня школа №7).
фото взяте на сторінках ніжинських навчальних закладів у соцмережах


